Ödeme Ve Teslimat Koşulları

1) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da tüm bankalardan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

2) Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; İLAN GEZGİNİ üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı işlem bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

 

3) Teslimat 

Sipariş etmiş olduğunuz hizmeti eş zamanlı teslim etmeye gayret ediyoruz. Teknik bir aksaklık yaşanmaması durumunda İlan Gezgini’ninden aldığınız hizmet anında üyeliğinize tanımlanır. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

 

4) Ödeme Takibi 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresine siparişinin onaylanması durumunda mail ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Hizmetin teslimi  konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız ödeme aracısı kuruma ve bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.