Kayseri İkinci El Araba kategorisinde 29 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı Fiyat İlan Tarihi Adres

KAYSERİ İKİNCİ EL ARABA

Kayseri ikinci el araba seçenekleri, istediğiniz otomobile Kayeri merkezli olarak kolayca sahip olmanızı sağlıyor. Sıfır araç fiyatlarındaki artış ikinci el olan seçeneklere yaradı. İnsanlar artık tercihlerini ikinci el otomobillerden yana kullanıyor. Bunun için de tercih edilebilecek en iyi sitelerden bir tanesi İlan Gezginidir. Sektörünün lideri olan İlan Gezgini sayesinde aradığınız ilanlara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Farklı sınıflara tabi olan araçların ikinci el piyasası arasında tercihte bulunarak ister oto galeriden isterseniz de sahibinden kiralanan araçlara kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Sıfır araçlar ile karşılaştırıldığında oldukça uygun fiyatlı olan ikinci el araç seçenekleri sayesinde yaşamınızı kolaylaştıracak bir çok detaya sahip olursunuz. Sıfır araç için bütçenizin yetersiz kaldığı durumlarda tercih edebileceğiniz ikinci el araçlar da sıfır araçlarda olduğu gibi beklentilerinizi tam olarak karşılayabilir. Küçük dokunuşlar ile aracınızın tamamıyla dışarıdan sıfır gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.

Kayseri İkinci El Araba

Kayseri İkinci El Araba

Ekonomik sınıf Kayseri ikinci el araba seçeneklerinden lüks sınıfa tâbi olan otomobillere kadar aklınıza gelebilecek her alandaki otomobil beklentilerinizi tam olarak karşılayan İlan Gezgininde hafif ticari araçlar ve kamyon gibi diğer araç türlerine de kolay bir şekilde sahip olursunuz. İster bireysel kullanımınız için isterseniz de şirketiniz için tercih edebileceğiniz ikinci el araba seçenekleri işinizi geliştirmek ve yaşamınızı kolaylaştırmak için oldukça avantajlıdır.

Zengin Araç Çeşitlerinden Tercihinizi Yapın

Sektörünün liderleri arasında bulunan ilan sitemizin zengin araç çeşitliliği arasında çeşitli sıralamalar yapabilirsiniz. Bunlar; kilometreye göre sıralama, yıla göre sıralama, en ucuzdan en pahalıya ya da en pahalıdan en ucuza sıralama gibi çeşitli filtreleri içerir. İlan Gezgini üzerinden ikinci el aracınız için kolay bir şekilde filtrelendirme yaparak sadece size uygun olan araçlar arasında tercihte bulunabilirsiniz. Sadece yıl, kilometre, kasa tipi ve şanzıman gibi kriterleri değil, aynı zamanda renk seçimini de kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Otomobil seçimi bir şans işi değildir. Belli başlı noktalara dikkat etmek gereklidir. Örneğin; otomobilin muayene kaydı ve özel servis kaydını karşılaştırılması gereklidir. Bu sayede otomobilin kilometresi ile oynanıp oynamadığını kolay bir şekilde görebilirsiniz. Bunun yanı sıra ikinci el araç satın almadan önce mutlaka gerekli analizleri yaptırmalısınız. Oto ekspertiz firmaları vasıtasıyla aracın herhangi bir yerinde deformasyon olup olmadığını rahatlıkla görebilirsiniz. Bu sayede araç başında pazarlık yapabilir hem de aracı istediğiniz fiyata satın alabilirsiniz. Bağımsız kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen analizler sonucunda aracın sizin için uygun olup olmadığını kolay bir şekilde belirleyebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra ikinci el araçlarda kredi ile alım yapma fırsatı vardır. Diğer kredi türlerine oranla daha düşük faiz oranlarıyla ikinci el aracınıza sahip olabilirsiniz. İkinci el aracınızı krediyle satın almak istiyorsanız aracın maksimum 10 yaşında olması gerektiğini unutmamalısınız. 10 yaş üstü araçlarda ikinci el araç kredisi kullanılmaz. Araç kredisi kullanmak için belirlenen esaslara uygun olarak seçim yapmanız gereklidir. İlan Gezgini üzerinde aynı zamanda faizsiz araba alma sistemlerinin sunduğu araçlar da bulunur. Faizsiz ev ve araba alma şirketleri, ellerinde bulunan araçları İlan Gezgini üzerinden satışa koyabilir. Bu sayede kira öder gibi ikinci el aracınıza kavuşabilirsiniz.

Kayseri İkinci El Araba

Otomobil Almak Artık Lüks Değil

Otomobil almanın bir lüks olmaktan çıkarak bir zorunluluk haline geldiği günümüzde ilan sitemizde bulunan tüm modeller arasında tercihte bulunmanız sizin için avantajlı olacaktır. Citroen, Fiat, Ford, Mercedes ve Audi gibi birçok farklı otomobil üreticisinin üretmiş olduğu nitelikli otomobiller arasında tercihte bulunarak sizin için en uygun olan seçeneğe kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Yaşam konforunu artıracak bir çok detayın içerisinde bulunduğu otomobillerde hem şehir içi yolculuklarınız hem de şehirler arası yolculuklarınız çok daha keyifli geçecek. Günün her saati, dilediğiniz yere gitmenize olanak sağlayan Kayseri ikinci el araba seçenekleri, zamanın kısıtlamasını üzerinizden atmanıza yardımcı olur. Toplu ulaşım araçlarında tanımadığınız insanlarla aynı araç içerisinde yolculuk etmek zorunda kalırsınız. Bunun yanı sıra toplu ulaşım araçları belirli saatlerde kalkış yaparlar ve belirli güzergahlardan geçerler. Bu güzergah sizin için uygun olmayabilir. Bu durumda inip farklı bir ulaşım aracına binmek veya yürümek durumunda kalabilirsiniz. Hayat kalitesini düşüren bu gibi durumlarla karşılaşmamak için siz de hemen bütçenizi doğru bir şekilde ayarlayarak Kayseri ikinci el araba seçenekleri arasından tercihte bulunabilirsiniz. İkinci el araç piyasası, sıfır araç piyasası gibi olduğu için araçların değeri günbegün artar. Fiyat artışından en fazla siz yararlanabilirsiniz. Araçlarının değerinin artması, otomobilin aynı zamanda önemli bir yatırım aracı olduğu anlamına gelir. Ülkemizde otomobil fiyatları daimi olarak artar. Döviz kurlarının etkisi ve ikinci el piyasasındaki hareketlenmeler sayesinde siz de aracınızın daimi olarak değerlenmesini sağlayabilirsiniz.

İkinci El Araçları Kolayca Alıp Satın

İkinci el aracınızı satın alırken dilediğiniz kriterlere uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz. Erkekler genellikle sedan kasa olan modelleri tercih ederken kadınlar hatchback kasa modeline sahip olan otomobilleri tercih ederler. Manuel, dizel, düz vites ve otomatik vites gibi farklı seçenekler arasından da tercihinizi yapabilirsiniz. Otomatik vitesli araçlar genellikle trafiğin yoğun olduğu bölgelerde oldukça avantajlı olacaktır. Günümüzde yeni nesil araçlarda en çok tercih edilen otomatik vitesli araçlar, aynı zamanda aynı zamanda kullanım rahatlığı da sağlar. Bunun bilincinde olan tüketiciler hayallerindeki otomobile ulaşmak için genellikle otomatik vitesi tercih ederler. Ancak otomatik vitesli araçlar manuel vites araçlar ile karşılaştırıldığında daha yüksek fiyatlara satışa sunulur. Bu nedenle bütçesinden tasarruf etmek isteyip de hayalindeki otomobili satın almak isteyenler manuel vites Kayseri ikinci el araba seçeneklerini tercih ederler. Bu sayede satın alacakları aracın binlerce lira altında ödemelerini yaparak manuel vites ikinci el araba seçeneklerini kullanabilirler. Araçlar arasındaki fiyat farklılığı aynı modelde bile değişkenlik gösterebilir. Örneğin; aynı modele sahip ve aynı yıl çıkışlı olan iki araçtan panoramik cam tavana sahip olan bir araç daha pahalı olabilir. Bunun yanı sıra araç fiyatlarını etkileyen bir başka faktör ise kilometredir. Kilometresi yüksek olan araçların fiyatları daha düşük olur. Bu nedenle kullanıcılar genellikle 100.000 kilometrenin olan araçları tercih ederler. Bunun yanı sıra araçta meydana gelen herhangi hasar da fiyat üzerinde belirleyici olan bir başka etkendir. Özellikle aracın kaput bölgesinin boyalı olması, kullanıcı deneyiminin olumsuz olması neticesinde meydana gelir. Kaputun boyalı olması demek aynı zamanda motorun işlem gördüğü anlamına da gelebilir. Bu nedenle tüketiciler kaputu boyalı olan otomobilleri almaktan çekinirler.

Kayseri İkinci El Araba

İkinci El Araç Alırken Dikkat Edilenler

Kapıda veya tampon bölgesi gibi diğer alanlarda meydana gelen sorunlar göz ardı edilebilir. Kayseri ili ve ilçelerinde ikinci el araba alırken tüketicilerin dikkat ettiği bir diğer nokta ise aracın tavanıdır. Tavan bölgesi hasarlı olan veya hasar kayıtlı olan araçlar tüketiciler tarafından tercih edilmez. Bunun yanı sıra plastik olarak adlandırılabilecek tampon da önemsiz olarak sayılabilecek parçalar arasındadır. Far bölümünde meydana gelen problemler de göz ardı edilebilir ancak kapı değişimi veya çok parçalı boyalar insanları rahatsız edecektir. Bu nedenle birçok farklı işlemden geçmiş olan bir araca sahip olan kimse, aracın fiyatını düşürerek satılma ihtimalini arttırır. Bunun yanı sıra neredeyse sıfır ayarında olan nitelikli otomobiller de vardır. Bu otomobiller genellikle garaj arabası olarak nitelendirilir. Düşük kilometreli ve herhangi bir problemi olmayan otomobillerde gerçekleştireceğiniz yolculuklar sizin için de avantajlı olacaktır.

KAYSERİ İKİNCİ EL OTOMOBİL

Kayseri ikinci el otomobil almak isteyenler İlan Gezgini 'nin zengin arar çeşitleri arasından dediklerini tercih edebiliyorlar. Alıcı ile satıcının ortak buluşma noktası olan İlan Gezgininde bulunan tüm otomobilleri ücretsiz bir şekilde yayınlayabilirsiniz. Sınırsız şekilde ilan vermenize olanak sağlayan platformumuz 7 gün 24 saat boyunca ulaşılabilirdir. Herkesin dilediği zaman istediği otomobile kolay bir şekilde ulaşmasına olanak sağlayan İlan Gezginine Türkiye'nin her yerinden ulaşabilirsiniz. Kayseri merkezli olan ilan sitemiz Türkiye'nin her yerinden satışı gerçekleştirilen otomobillere ulaşmanıza olanak sağlar. Binek otomobillerden kamyonet tarzındaki otomobillere kadar aklınıza gelebilecek her türlü otomobile hızlı bir şekilde ulaşmak için siz de ilan sitemizi tercih edebilirsiniz. Otomatik, manuel, hatchback, sedan, dizel ve benzinli gibi birbirinden farklı kriterler arasından en doğru seçimi yapmak için Kayseri ikinci el otomobil sitemize danışın. Uygun otomobil modelleri arasından tercihte bulunarak hem bütçenizi koruyun hem de yaşamayı çok daha konforlu hale getirin. Sıfır araçlar ile kıyaslandığında oldukça avantajlı olan ikinci el araçlarda fiyat fırsatından faydalanabilirsiniz. Normal şartlar altında çok daha yüksek fiyatlara satın alabileceğiniz araçlara makul seviyelerde sahip olmak için tercih edebileceğiniz ilan sistemiz aradıklarınıza kolayca ulaşmanıza yardımcı olur.

Kayseri ikinci el otomobil

Kayseri İkinci El Otomobiller Her Bütçeye Hitap Ediyor

Her bütçeye hitap eden Kayseri ikinci el otomobil seçenekleri sayesinde yaşamınızı kolaylaştıracak bir çok detaya sahip olursunuz. Son model araçların içerisinde bulunan klimalar sayesinde dört mevsim boyunca konforlu bir ortamda yolculuk etmenin keyfini çıkarırsınız. Trafiğin yoğun olduğu bir ortamda yaşıyorsanız otomatik şanzımanlı olan araçları tercih ederek en yoğun trafiklerde bile ayaklarınızın ve ellerinizin yorulmasını engellersiniz. Aracın içi olduğu kadar dışına da önem verenler dış donanım bakımından zengin olan araç seçeneklerini tercih edebilirler. Ön sis farlarına sahip olan yeni nesil otomobillerde her türlü hava koşulunda mükemmel bir yol tutuşuna sahip olabilirsiniz. Aracı sadece ulaşım için tercih etmek istemeyenler, aynı zamanda yüksek derecede konfor elde etmek isteyenler üstü açılan veya sunroof destekli olan modelleri tercih edebilirler. Panoramik cam tavana sahip olan otomobillerin içerisinde koltuk kaplamaları da kumaş veya deri olabilir. İhtiyaçlarınıza ve beklentilerinizi en uygun otomobillere ulaşabileceğinizi İlan Gezgini sayesinde yaşamınızın çok daha kolay bir şekilde geçtiğini görebilirsiniz. Otomobillerde standartlar üstü seçeneklere sahip olan ilan sitemiz herkes için oldukça avantajlıdır. İster işinizi geliştirmek için bir minibüs arayışında olun, isterseniz de evinize yeni katılan aile bireyi için bir aile aracı satın almak istiyor olun, fark etmez. İlan Gezgininde herkes için bir araç bulunur.

Donanımlı İkinci El Araçlar

USB ve multimedya sistemlerine sahip olan araçlarımızda telefonunuzu kolay bir şekilde bağlayarak istediğimiz müziği dinleyebilirsiniz. Dijital ekranda sahip olan araçlarda navigasyon eklentisi sayesinde hiç bilmediğimiz yollarda bile sanki 40 yıldır yaşıyormuş gibi davranabilirsiniz. Yaşamın tadını doyasıya çıkartmak için tercih edebileceğiniz otomobiller sadece sizin değil, sevdikleriniz için de oldukça avantaj olacaktır. Günün her saatinde herhangi bir toplu taşıma aracına maruz kalmadan istediğiniz yere gidebilmenin özgürlüğünü doyasıya yaşayın. Geniş aileler için arka bagaj hacmi yüksek olan otomobillerde bagajlarınızı rahat bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Herkes için oldukça önemli olan doğaya hazırlıklı yakalanmak için aracın arkasında masa örtüsü ve kamp sandalyelerini hazır halde bulundurabilirsiniz. Topuklu ayakkabılarınızı acil durumlarda giymek için yanınıza alacağınız, hırka gibi diğer araçlara kadar kişisel eşyalarınızı kolay bir şekilde muhafaza edebileceğiniz Kayseri ikinci el otomobil seçenekleri gerçek bir yardımcınız olacaktır. Dizel yakıtlı araçlarda yollarda düşük yakıt tüketimi sayesinde maksimum performans elde edebilirsiniz. Yakıt tüketimini bir ileri seviyeye taşımak isteyenler hibrit veya elektrikli otomobil seçeneklerini tercih edebilir. Herkese ve her keseye hitap eden benzersiz araç seçimi yaprak araç almak ve satmak İlan Gezgini ile çok kolay. Zengin araç filosu içerisinde dilediğiniz otomobilleri fotoğraflı bir şekilde inceleyebilir, benzerleri ile karşılaştırabilir ve favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğinizi otomobillerin fiyat artışlarını veya düşüşlerini inceleyebilir, bu sayede sizin için en uygun olan fiyat aralığında hayalinizdeki aracı satın alabilirsiniz. Kişiselleştirebileceğiniz araçlara avantajlı fiyatlarla ulaşmak için ilan filtrenizi tüm Türkiye yapabilirsiniz. Bu sayede şehrinizde görece daha yüksek fiyatlarla sunulan araçları çok daha makul fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kayseri İkinci El Otomobil Almanın Akıllı Yolu

Kayseri ikinci el otomobil almanın en akılcı yollarından birisi olan İlan Gezgininde bireysel olarak aracınızı satmanız da mümkündür. Aracınızı ücretsiz bir şekilde ilana koyarak kolay bir şekilde satılmasını sağlayabilirsiniz. Sattığınız aracın ücretini aldıktan sonra aynı site üzerinden yeni aracınıza sahip olabilirsiniz. Dilerseniz, satıcıların takaslı araç seçeneklerini değerlendirerek aracınızı hiç satmadan, direkt olarak taka yoluyla hayalinizdeki otomobile kavuşmanız mümkündür. Şirketiniz için araç veya araçlar arıyorsanız da ilan sitemizi inceleyebilirsiniz. Şirket çalışanlarının çok daha verimli bir iş süreci geçirmelerini sağlamak için ihtiyacınız olan otomobillere İlan Gezgini sayesinde sahip olabilirsiniz. Sıfır araçlar ile kıyaslandığında çok daha makul ücretlerle satışa sunulan otomobillere hızlı bir şekilde sahip olmak için çeşitli filtrelendirmeler yapabilirsiniz. Bu filtrelendirmeler arasında minimum ve maksimum kilometre aralığı, asgari ve azami araç model yılı, aracın şanzıman tipi ve harcadığı yakıt türü olabilir. Aracın kasa tipinden rengine kadar birçok alanda derecelendirme yaparak karşınıza sadece ilgilendiğiniz ilanların çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede zaman kaybetmeden ihtiyacınız olan araca ulaşabilirsiniz. İlgi alanınıza giren araçların özellikleri ve fiyatları arasında kolayca karşılaştırma yapabileceğiniz ilan sitemizde, ilan vermek de üye olmak da ücretsiz olduğu için çok çeşitli otomobiller arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Kayseri ikinci el otomobil

Ücretsiz İlan Sitesi ile Tanışın

Tüm süreçlerin ücretsiz bir şekilde gerçekleştiği İlan Gezgini üzerinden alım satım yapmak oldukça basittir. Kullanıcı deneyimini iyileştiren basit bir arayüze sahip olan ilan sitemiz, herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Sitemize üye olarak daha önce yaptığınız aramaları kaydedebilirsiniz. Bu sayede tekrar tekrar siteye girdiğinizde aynı kriterleri girmek zorunda kalmazsınız. Araba alırken de satarken de işlemlerin son derece pratik bir şekilde gerçekleşmesine olanak sağlayan ilan sitemiz sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayacaksınız. Zengin araç çeşitliliği bulunan sitemize Türkiye’nin her yerinden ilan verebilirsiniz. Bu sayede potansiyel alıcıların çok daha geniş bir hedef kitleye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İster bir otomobil galerisi olun, isterseniz de bireysel bir satıcı olun. İlan Gezgininde herkes aracını kolaylıkla alıp satabilir. Üstelik satıcıların telefon numaralarını vermesi gerekmez. Dilerseniz, alıcı adaylarının direkt olarak web sitemiz üzerinden sizinle iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz. Arama ve mesaj gönderme gibi iletişim alternatiflerinin bulunduğu ilan sitemiz, herkes için avantajlıdır. Siz de bu avantajlardan faydalanarak beklentilerinizi tam olarak karşılamak için acele edin. Günün her saatinde potansiyel müşterilerinizle buluşun. Sizin adınıza aracınızı sergileyen ve aracın satılması için çalışan bir yardımcıya sahip olun. Alıcılar için de bütçesine ve ihtiyaçlarına en uygun olan otomobillerin listelendiği benzersiz bir platforma sahip olun. Bunun için tek yapmanız gereken ilan sitemize ücretsiz olarak üye olarak araştırma yapmaya hemen başlamak olacak.